LuxuryApartments SPA

Rezydencja przy ul. Radziwiłłowskiej 33a, to jedna z bardziej reprezentacyjnych kamienic w Krakowie. Jej lokalizacja to nie tylko ścisłe centrum miasta, ale również bezpośrednia bliskość galerii handlowej, dworca czy dawnego browaru Lubicz. Miejsce przepełnione urokiem starego miasta, oraz bliskością Krakowskich plant, tworzy niezapomniany klimat dla wszystkich turystów i przyjezdnych gości.

Jednak niewiele osób wie, że oprócz oferowanych przez nas eleganckich apartamentów w tym budynku,  do dyspozycji gości, oddane są również w podziemiach komfortowe pomieszczenia rekreacyjno wypoczynkowe. To klimatyczne SPA o powierzchni 235 m2 składa się z kilku dostępnych pomieszczeń.

Nasza klimatyzowana siłownia, wyposażona w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, jest doskonałym miejscem zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy pragnąc zachować formę, nie chcą przerywać ciągłości cyklu ćwiczeń, nawet na wyjazdach.

Basen o powierzchni blisko 60m2, to kolejne miejsce w którym nasi goście, mogą aktywnie wypocząć, i pozbyć się stresu, podczas pływania.

Doskonałym uzupełnieniem takiej kąpieli w basenie, jest  jacuzzi, które znajduje się przy basenie. Działa relaksująco, i jak powszechnie wiadomo znacząco obniża poziom stresu. Dodatkowo jacuzzi polecane jest również przy zmęczeniu mięśni, bólach pleców i nóg, dlatego to doskonałe miejsce w którym po całodniowych wędrówkach i zwiedzaniu miasta, goście mogą się odprężyć, i w pełni wypocząć.

Kolejnym ważnym elementem naszej strefy SPA, są sauny. Sauna parowa, potocznie nazywana sauną rzymską, pomaga uodpornić się na różnice temperatur, dodatkowo poprzez zmiany temperatur poprawia krążenie krwi w organizmie. Sauna sucha to miejsce które zadba o naszą skórę, i pomoże oczyścić się organizmowi z toksyn.  Pobyt w takiej saunie wpływa na poprawę oddechu i może również nieco obniżyć ciśnienie krwi.

Warto również nadmienić, iż nasze SPA przy ul. Radziwiłłowskiej 33a, to obiekt w pełni niezależny, posiada własne szatnie, osobne dla Pań i Panów, oraz wydzielone toalety z prysznicami.

Mamy więc nadzieję, iż decydując się na pobyt w tamtejszych apartamentach, skorzystają Państwo w pełni z oferowanych przez nas udogodnień, wypoczywając i relaksując  się w naszym SPA.  Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych apartamentów.