Wynajem

Wynajem Apartamentów

Procedurę rezerwacji i wynajmu apartamentu można wykonać online poprzez formularz dostępny na każdej stronie wybranego apartamentu, bądź na stronie głównej. Wystarczy wybrać odpowiedni termin który nas interesuje, sprawdzić dostępność apartamentu w tym czasie, a następnie przeprowadzić wymaganą procedurę rezerwacyjną apartamentu.  Warto jednak pamiętać, iż w sezonie letnim, oraz okresach świątecznych i sylwestrowym, rezerwacje  dokonywane powinny być z odpowiednio większym wyprzedzeniem, ze względu na duże zainteresowanie tymi terminami innych gości. Po dokonanej rezerwacji, każdorazowo  kontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia wybranego apartamentu i terminu. Pozostajemy także ciągle do Państwa dyspozycji , w razie pojawienia się jakiś pytań i niejasności.

Wybór Apartamentu

Dobierając apartament pod wynajem, warto wcześniej przeanalizować sobie rozlokowanie w nim osób, oraz ewentualny rozkład gości w sypialniach, pozwoli to optymalnie dopasować jego powierzchnie i wielkość apartamentu, do własnych potrzeb i oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się apartamenty o wysokim standardzie, z szerokim asortymentem wyposażeniowym, przeznaczone na pobyt od 4 do 6 osób. Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr. tel. +48 602-226-338 lub adresem email: info@luxuryapartments.pl

Lokalizacje Apartamentów

Każdy kto miał okazje zatrzymać się w Krakowie choć na kilka dni, wie jak istotną kwestią w tym mieście jest odpowiednie miejsce zamieszkania. Większość najbardziej znanych zabytków tego miasta znajduje się w niedalekiej odległości od rynku głównego, będącego punktem centralnym Krakowa.  Jest to również miejsce które chyba nigdy całkiem nie zasypia, a w sezonie letnim tętni życiem przez całą dobę, ze względu na obfitość, kawiarni, klubów i restauracji. Dlatego zdecydowana większość przyjezdnych gości, właśnie od tego miejsca rozpoczyna często zwiedzanie Krakowa, i równie często w tym miejscu kończy całodniowe wycieczki.

Dzięki temu iż wszystkie nasze apartamenty mają tak świetne lokalizacje, i znajdują się w niedalekiej odległości od rynku głównego, stanowią doskonałą alternatywę dla wielu hoteli, a przy tym zapewniają wysoki komfort mieszkania. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wynajęciem naszych apartamentów, jest fakt iż z naszych lokalizacji, dotarcie do centrum pieszo zajmuje kilka minut, i nie wymaga korzystania ze środków transportu, oraz szczegółowej znajomości topografii miasta.

 

kontakt wynajem apartamentw