Krupnicza 7

rezydencje
adres: Krupnicza 7
kod pocztowy: 31-123 Kraków
ilość apartamentów: 1
rezydencje wynajemZobacz dostępne apartamenty
Zadzwoń, i dowiedź się więcej!
kontakt wynajem apartamentw+48 602 226 338

Rezydencja Krupnicza 7

Rezydencja przy ulicy Krupniczej 7, to odnowiona w 2005 roku kamienica, nazywana dawniej ,,Rezydencją na Piaskach’’.  Budynek położony jest w centralnej części spokojnej ulicy Krupniczej, która bierze swój początek od skrzyżowania ulicy Podwale i Karmelickiej.  W tym właśnie miejscu znajduje się też znany wszystkim mieszkańcom Krakowa teatr Bagatela, dzięki czemu bardzo łatwo jest trafić w okolice samej rezydencji.

Dużym atutem estetycznie i funkcjonalnie odrestaurowanej kamienicy jest jej aranżacja oraz przestronne i jasne podwórze. Wyłożone kostką brukową i kilkoma wyspami zieleni, wspaniale komponuje się z okolicznymi budynkami.

Jak już wspomniano, sama lokalizacja budynku również stanowi dużą atrakcje dla gości. W bezpośredniej bliskości rynku głównego i niewielkiej odległości od Wawelu, czy starej dzielnicy Kazimierz, goście mogą swobodnie zwiedzać centrum Krakowa bez potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej czy taksówek. Przy samej kamienicy znajduję się też kilka kameralnie usytuowanych kawiarenek i restauracji, co jeszcze bardziej podkreśla atuty tego miejsca.

 

Atrakcje w okolicy